Het ds. Pierson College bestaat 100 jaar!


De start van het schooljaar 2021-2022 vieren we dit jaar extra feestelijk: onze school bestaat 100 jaar!

Het ds. Pierson College bestaat 100 jaar!

Deze mijlpaal vieren we de komende 10 maanden met diverse onderwijsactiviteiten voor leerlingen, medewerkers, maar ook voor anderen die betrokken zijn bij onze school, zoals ouders, oud-leerlingen/medewerkers en andere belangstellenden.

Op de eerste schooldag zijn leerlingen en medewerkers verrast met een heerlijk ijsje. De zon scheen uitbundig dus het kon niet beter. Een mooi begin van een  feestelijk schooljaar!

De stichter van onze school, dominee Hendrik Pierson, speelt, in de vorm van een cartoon, een hoofdrol in het jubileumjaar. 'Hendrikje', zoals wij hem noemen, is in verschillende hoedanigheden terug te zien. Zo hebben we een speciale caravan/foodtruck in onze huisstijl ingericht. De jubileumwebsite vind je hier: Pierson 100.

Caravan/foodtruck Terug naar nieuwsoverzicht