Cursus reanimatie & AED (BLS-AED)
Voor leerlingen uit klas 3 en hoger.
Wil je graag leren wat je kunt doen als iemand in nood is, of wil je je bestaande kennis opfrissen? Tijdens deze cursus leer je goed hoe je moet handelen in een noodsituatie. We steken in op de reanimatie en het gebruik van de defibrillator (AED).
Deze cursus duurt ongeveer 2,5 uur, waarin we zoveel mogelijk aan de slag gaan en oefenen. Na afronding van de cursus ontvang je een certificaat van de Nederlandse Reanimatie Raad (NRR). Het certificaat is internationaal erkend door de European Resuscitation Council (ERC). Om het certificaat geldig te houden moet je elk jaar een herhalingstraining volgen. Deze herhalingstrainingen worden ook aangeboden.
Via je @pierson.nl -mailadres ontvangt iedereen een mail zodra de trainingsdata bekend zijn. Houd ook de beamers in de gaten.
Wie: Leerlingen uit klas 3 en hoger.
Wanneer:Aan de start van het schooljaar en na de kerstvakantie krijgt iedereen een mail met de nieuw beschikbare trainingsdata.
Inschrijving: Via Magister. Gedurende het schooljaar komen er steeds nieuwe trainingsmomenten beschikbaar.
Kosten: Gratis.
Voor informatie en vragen kan je mailen naar dhr. Vrouwenvelder.




