Onze ‘Natuurkundedocent van 2020’ Martijn Leensen en A6 leerling Senna van Heumen in gesprek met minister Hugo de Jonge én te gast bij Tijd voor Max


Martijn en Senna zijn in de Brabanthallen in gesprek gegaan met minister Hugo de Jonge, in het kader van het initiatief 'Aandacht voor elkaar'

Onze ‘Natuurkundedocent van 2020’ Martijn Leensen en A6 leerling Senna van Heumen in gesprek met minister Hugo de Jonge én te gast bij Tijd voor Max

Hiervoor werd op 6 oktober de landelijke aftrap gegeven door minister-president Mark Rutte en minister Hugo de Jonge. Met dit platform wil de overheid steun geven aan alle initiatieven rond corona die in het land zijn ontstaan.


Na het gesprek waren Martijn en Senna uitgenodigd om te gast te zijn bij de live uitzending van ‘Tijd voor Max’ van Omroep Max. Tijdens het item van Martijn werd er ingegaan op hoe hij als geen ander was voorbereid op het digitaal lesgeven, omdat hij al sinds 2013 online video’s maakt om lesstof uit te leggen waarmee hij duizenden leerlingen helpt. 


Toen corona ervoor zorgde dat de scholen dicht moesten en het onderwijs op afstand moest plaatsvinden, hebben wij vanuit onze school ook snel geschakeld om over te stappen op het digitaal lesgeven. Onze leerlingen en medewerkers hebben hier allen hun steentje aan bijgedragen om dit succesvol te laten zijn. Op het Twitteraccount van Tijd voor Max wordt Martijns item uitgelicht. Klik hier om het filmpje te bekijken.


Wij zijn als school trots dat één van onze docenten en leerlingen deze mogelijkheid heeft gekregen om te mogen deelnemen aan de aftrap van dit mooie initiatief. Terug naar nieuwsoverzicht