Op 4 juni is het zover: Festival Pierpop barst weer los!
Eens in de twee jaar wordt ons schoolplein omgetoverd tot een echt festivalterrein en dit jaar is dat op donderdag 4 juni. Ook deze derde editie van Pierpop belooft een groot feest te worden!
Alle leerlingen en medewerkers zijn welkom om tussen 16.00 uur en 20.00 uur een kijkje te komen nemen. Helaas is er een maximum aantal bezoekers en daarom dient vooraf een kaartje gekocht te worden voor €3. De eerste momenten van kaartverkoop en enkele winacties hebben ervoor gezorgd dat de helft van de tickets inmiddels al weg zijn!
Programma
Op het festivalterrein is van alles te beleven en er zijn veel gratis activiteiten.
Laat jezelf en je vrienden fotograferen in de fotobooth, zing de longen uit je lijf in de karaoke keet, zet een koptelefoon op en kies zelf je dj-kanaal in de silent disco, ga lekker aan de slag in de crea corner of laat een echte glitter tattoo zetten! Daarnaast zijn er spectaculaire demonstraties en workshops van breakdance en paaldansen. Op het hoofdpodium is ondertussen allerlei mooie muziek te zien en horen. Er is een continu programma van bandjes en solo-artiesten, allemaal (oud-)leerlingen en docenten van onze school.
Er is dit jaar zelfs een personeelsband opgericht, dus kom jouw docenten aanmoedigen!
Foodtrucks
Onmisbaar op een festival is natuurlijk lekker eten en drinken. Dit kan worden betaald met consumptiebonnen. Alle prijzen worden gereduceerd door de school, om ze betaalbaar te houden. Bonnen kosten €0,75 per stuk en kunnen met pin worden gekocht op 4 juni bij de ingang.
Zo is er een foodtruck van de Sluis met friet voor 3 bonnen en een snack voor 2 bonnen. Paloma foodtruck verkoopt lekkere pita gyros en vega en quesadillas voor 4 of 5 bonnen. Daarnaast wordt er voor 2 bonnen heerlijk ambachtelijk roomijs verkocht bij de ijskar van Rijthoff en zijn er suikerspinnen en popcorn voor 2 bonnen. Water en ranja zijn gratis, frisdrank kost 1 bon.
Kaartverkoop
Zolang de voorraad strekt, worden op dinsdagen in de 2e pauze kaartjes verkocht. Deze kosten €3 per stuk en je kunt betalen met pin. Op 4 juni ruil je je ticket om voor een polsbandje, dat je toegang geeft tot het festivalterrein na het 7e uur. Het festival start om 16.00 uur en je kunt komen en gaan wanneer je wilt. Leerlingen die in de crew helpen of optreden, hoeven uiteraard geen kaartje te kopen.
Wil je er nog bij zijn, wacht dan niet te lang. Want dit feest wil je echt niet missen!
We duimen voor een stralend zonnige dag en hebben enorm veel zin om er met elkaar een geweldige dag van te maken! Tot op Pierpop!



