ds. Pierson College
  • Home
  • Groep 7/8
    • Aanmelding en toelating
    • Atheneum-extra
    • Naar de brugklas
    • Wat voor klassen zijn er?
    • Pierson Experience
    • Schoolfeest, muziek en dans
  • Leerlingen
    • Bevorderingsbeleid
    • Exameninformatie
    • Piersonweken en tentamenweek
    • Studieplanners
    • Huiswerk en bijles
    • Leerlingvertegenwoordiging
    • Lestijden en vakanties
    • Mediatheek
    • Pierson Actief
    • Regels en veiligheid
    • Talentontwikkeling
    • Te laat, ziek, verlof
    • Vragen over je Chromebook?
    • Zij-instroom
  • Ouders
    • Begeleiding
    • Contact met mentor en vakdocent
    • Extra ondersteuningsbehoefte
    • Loopbaan Oriëntatie en Begeleiding
    • Ouderraad
    • Schoolkosten
    • Vrijwillige ouderbijdrage
    • Schoolstewards
    • Wout Hordijk Solidariteitsfonds
    • Pierson bulletin
    • Bijzonder verlof
  • De Pierson
    • Wie we zijn
    • Wat we bieden
    • Hoe we werken
    • Agenda
    • Schoolgids
    • Schoolplan
    • Bestuursverslag
    • Privacy
    • Cookiebeleid
    • NPO-invulling
    • Informatie omtrent het coronavirus
  • Vacatures
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
VorigeVolgende
123

Orion Music Awards

30 maart 2023 in het Parktheater in Eindhoven

Piersonners uit hun dak tijdens Orion Music Awards!

Na een intensieve oefenperiode was het donderdag 30 maart zover: ons eigen SETH quartet reisde af naar het prachtige Parktheater in Eindhoven. Deze gelegenheidsband, bestaand uit  Ellen, Tjeerd en Huub leerde elkaar kennen in de musicalband en werd compleet gemaakt met Santia, die vorig jaar hoge ogen gooide op Festival Pierpop.

De middag stond in het teken van een soundcheck, het kennismaken met deelnemers van andere Orion-scholen (daarmee een potje schaken) en het instuderen van een gezamenlijk slotlied. De sfeer was fantastisch en dat de Orion Music Awards een wedstrijd is, was nauwelijks te merken. Iedereen zat gezellig samen backstage en moedigde elkaar aan.

Maar ze bleven niet alleen: een volle bus leerlingen van klas 1 t/m klas 5, volgde ons SETH quartet naar het Parktheater! Onderweg was het al hartstikke gezellig en in de zaal was het meteen duidelijk waar het ‘Piersonvak’ zich bevond! Een ontzettend leuke groep leerlingen, die samen een heerlijke avond hadden en genoten van alle mooie muziek en show.

Santia had een indrukwekkend broekpak aangeschaft en de heren zaten stijlvol in witte blouse met zwarte broek. Hoewel er uitstekend gerepeteerd was, was het quartet toch wel behoorlijk gespannen. Maar wat wil je? Zo’n 900 mensen in de zaal is niet niks!

Gelukkig was de grote groep fans goed te horen! Zo’n 60 Piersonners, vrienden en familieleden zaten te juichen en gillen in de zaal! Het nummer, Sir Duke van Stevie Wonder, was niet de makkelijkste keuze. Daarom kreeg de groep lovende woorden van de jury voor de manier waarop Ellen op saxofoon samenspeelde met Tjeerd op Fender Rhodes. Santia zorgde voor mooie interactie binnen de band en de groep liet de zaal swingen op dit heerlijke nummer.

Bekijk hier het optreden: SETH quartet

Hoewel we als school niet in de prijzen vielen (want het niveau is behoorlijk hoog), voelden we ons deze avond allemaal winnaars! De bandleden stonden voor het eerst op zo’n mooi groot podium en genoten van het enthousiaste publiek en het spelen met elkaar. En wij als muziekdocenten waren trots dat we onze leerlingen deze onvergetelijke ervaring mochten aanbieden, en daarin zoveel muziekliefhebbers mee konden meenemen. Muziek en podiumkunsten leven weer in de school!

—

Optreden in het Parktheater in Eindhoven. Op een van de grotere podia van Nederland, waar normaal professionele artiesten optreden. Een ademloos luisterend, maar ook uitzinnig klappend publiek. Welke muzikant of zanger(es) wil dat nou niet? En het kan! Ieder jaar mogen één of meerdere leerlingen namens onze school hun kunsten vertonen tijdens de Orion Music Awards!

Ben je geïnteresseerd om op te treden tijdens de Orion Music Awards? Meld je aan bij mw. Vreeswijk. Bij veel aanmeldingen zullen audities worden georganiseerd. Ben je alleen en zou je wel met anderen willen samenspelen? Geef je ook op, want misschien kunnen we een nieuwe groep vormen!

Meer info over de Orion Musica Awards vind je op de website:www.orionmusicawards.nl.
Ga jij die prachtige award voor de Pierson winnen?

Een gezellig avondje uit!

In de weken voor de show zijn er kaartjes te verkrijgen, zodat je onze school kan komen aanmoedigen. Bij voldoende aanmeldingen gaan we met de bus naar het Parktheater in Eindhoven.

Vragen? Interesse? Mail mw. Vreeswijk.

Ds Pierson college - logo rond

Het ds. Pierson College is één van de initiatiefnemers van Spoor 10-14

Wij zijn een Google Reference School

Social media

FacebookLinkedInInstagramTikTok

Downloads

Piersongids
Piersonbulletin
Brugklasinformatie
Schoolplan

Contactgegevens

ds. Pierson College
Geraert ter Borchstraat 1
5212 CZ ‘s-Hertogenbosch

Telefoon: 073 6 44 29 29
E-mail: info@pierson.nl

© Copyright ds. Pierson College | Kwaaijongens, rebels in oplossingen
  • Cookiebeleid
  • Privacy
Scroll naar bovenzijde