Jeroen en Kyara pakken winst op KW1C
Jeroen en Kyara pakken winst op KW1C

Woensdagavond 21 maart was het dan zover. Jeroen Pennings en Kyara Passon vertegenwoordigden onze school in de Competition op het KW1C. Tijdens deze Competition presenteerden zij met veel enthousiasme en spontaniteit twee opleidingen van het KW1C waar zij zeven middagen hebben gewerkt. Jeroen bij de horeca-opleiding en Kyara bij Cosmo Academy. Het was een prachtige presentatie waarbij Jeroen en Kyara het lef houden om zich zelf te zijn.  Het was alsof eenieder in de zaal naar een prachtig toneelstuk zat te kijken waarmee ze de meer dan honderd aanwezigen wisten te boeien. Er was voortdurend interactie tussen de twee hoofdpersonen waarbij Jeroen ondertussen ook nog flensjes wist te flamberen.


De overige presentaties van de vmbo-leerlingen van andere leerlingen waren ook erg mooi om te zien maar uiteindelijk wisten onze leerlingen de jury er van te overtuigen dat zij met de prijs van beste presentatie naar huis mochten gaan. De prijs, een prachtige tablet, werd dan ook met een brede glimlach in ontvangst genomen. Jeroen en Kyara bedankt! Jullie hebben de Pierson fantastisch vertegenwoordigd.Terug naar nieuwsoverzicht