Meld je nu aan voor het ds. Pierson College


Van harte welkom op onze school! Leuk dat u kiest voor het ds. Pierson College. Met DIT FORMULIER kunt u uw zoon/dochter aanmelden voor het 1e jaar op onze school. Tevens geeft u daar een tweede en een derde schoolkeuze aan. Na deze digitale vooraanmelding bent u samen met uw dochter of zoon van harte welkom voor de persoonlijke aanmelding op school. 

Meld je nu aan voor het ds. Pierson College

Informatie over de aanmeldingsprocedure.


Vanuit het voortgezet onderwijs overstappen naar het ds. Pierson College? 

Jaarlijks zijn er aantal plaatsen beschikbaar voor leerlingen die vanuit een andere school in één van de andere leerjaren willen instromen. Ben jij hierin geïnteresseerd en wil je je aanmelden? Stuur dan een email met je adresgegevens naar decanaat@pierson.nl en wij sturen je een aanmeldingsformulier toe. Ook met vragen kun je contact opnemen met het decanaat van het Pierson College Mevrouw N. van Lith en Mevrouw M. Peters voorzien je van de juiste informatie. 


 Terug naar nieuwsoverzicht